METODY DEPILACJI – CO WYBRAĆ?

Na rynku jest dużo metod usuwania owłosienia. Mniej lub bardziej skutecznych. Od najbardziej popularnych – jak depilacja maszynką, woskiem, pęsetą – po stosowanie w gabinecie urządzeń do depilacji – IPL czy lasera.

Która z tych metod jest najbardziej skuteczna?

Domowe sposoby usuwania owłosienia przynoszą tylko chwilowe efekty. Cena takiego zabiegu wydaje się stosunkowo niska, ale czy rzeczywiście tak jest? Stosowanie wosku, maszynek do golenia to przecież nie jest jednorazowy wydatek. Zabieg w zaciszu domowym musimy powtarzać bardzo często, a zatem – czy warto? Po zastosowaniu maszynek do golenia włosy stają się twarde, mocne i wydaje nam się, że musimy golić je częściej, bo szybciej rosną. Po zastosowaniu wosku, pasty cukrowej czy depilatora skóra jest wprawdzie gładsza przez dłuższy czas, ale pojawiają się problemy z wrastającymi włosami, a tym samym problem z ich usunięciem.

Zabieg depilacji laserowej to trwałe usuwanie owłosienia! Zabieg powtarza się w  zależności od partii ciała – średnio co 6-8 tygodni. Ilość zabiegów jest kwestią indywidualną, zazwyczaj jest to ok. 6 zabiegów na dany obszar ciała. Potem już można cieszyć się gładką skórą przez wiele lat!

Depilacja laserem diodowym Alma Soprano Baby Remove to zabieg skuteczny i co należy zaznaczyć – komfortowy, bo wykonywany jest in-motion (w ruchu), a chłodząca głowica lasera sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Po zastosowaniu tego lasera Twoja skóra będzie gładka przez długi czas; pozbędziesz się problemu z wrastającymi włosami i rogowaceniem okołomieszkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *