Dlaczego warto wybrać laser diodowy Alma Soprano Baby Remove ?

Izraelska firma Alma Beauty to światowy lider w tworzeniu zaawansowanej technologii urządzeń laserowych. Łącząc delikatne podejście do opieki estetycznej, wraz z możliwościami, doświadczeniem i klinicznym sukcesem firmy zajmującej się medycyną estetyczną, Alma Beauty koncentruje się na promowaniu i utrzymywaniu prawdziwego piękna.

Laser diodowy Soprano Baby Remove o długości fali 810 nm to urządzenie wysokiej jakości, stosowane w celu usuwania owłosienia. Jest najlepszą sprzedającą się na świecie technologią, stosowaną w ponad 3500 klinikach na całym świecie.

Alma Soprano Baby Remove osiąga lepsze wyniki dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii SHR™, która zdobyła światowe uznanie. Działa poprzez stopniowe podgrzewanie skóry właściwej do temperatury, która skutecznie uszkadza mieszki włosowe, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi. Otaczająca skóra jest przy tym chroniona. Mieszki włosowe nie są narażone na pojedynczy impuls o wysokiej energii, który mógłby zranić skórę. Skóra otrzymuje wiele krótkich impulsów o niskiej energii, dopóki nie wytworzy się wystarczająca ilość energii cieplnej, aby uszkodzić mieszek włosowy. Połączenie diody laserowej Alma 810 nm z opatentowaną technologią SHR sprawia, że zastosowanie Soprano Baby Remove  jest jedną z profesjonalnych, komfortowych, skutecznych i bezpiecznych metod depilacji laserowej, zapewniającą gładką i piękną skórę pozbawioną włosów.

Jednoczesne chłodzenie zimnej, szafirowej końcówki, osiągając minimalną temperaturę -3°C, minimalizuje ryzyko oparzeń powierzchniowych podczas zabiegu. Technologia Glacial Tech chłodzi powierzchnię skóry przez dłuższy czas, eliminując konieczność chłodzenia powietrzem, okładem żelowym „cold-pack” lub miejscowego znieczulenia i zapewniając komfort, dzięki czemu klienci mogą natychmiast powrócić do normalnych czynności.

Zabiegi depilacji laserowej Soprano Baby Remove możemy przeprowadzać przez cały rok, na każdym obszarze ciała. Unikalna końcówka do twarzy sprawia, że dojście do trudno dostępnych miejsc (takich jak uszy czy okolica między brwiami) nigdy nie było łatwiejsze.

 

Zabieg depilacji laserowej w DermaEffect jest:

– nowoczesny,

– komfortowy,

– bezpieczny,

– skuteczny,

– profesjonalny,

– wykonywany sprzętem wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *