Mezoterapia bezigłowa Klapp cosmetics

Zegar biologiczny, wahania pogody, wzrost i spadek temperatury, mrozy i upały jak również nadmierne promieniowanie słoneczne w znacznym stopniu oddziałują na wygląd zewnętrzny naszej skóry.

Jednym z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych, bezinwazyjnych zabiegów wprowadzania w skórę substancji wysoko aktywnych jest mezoterapia bezigłowa. Dzięki bezbolesnemu dostarczeniu substancji odżywczych mezoterapia rewitalizuje, rozświetla i wygładza skórę. Aparat używany do mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawiska elektroporacji i osmozy. Substancja jest wtłaczana przy pomocy prądu elektrycznego (impulsów). Zabieg mezoterapii jest przyjemny i odprężający. Efekty pozabiegowe są nie tylko widoczne, ale również odczuwalne. Jest to zabieg, który w znacznym stopniu potrafi „zatrzymać młodość”. Mezoterapia bezigłowa zmniejsza widoczność zmarszczek oraz zwalcza oznaki starzenia się skóry.

Dzięki niemu możemy uzyskać też takie efekty, jak:

– rozświetlenie skóry;

– nawilżenie komórek oraz poprawę cyrkulacji krwi oraz dostarczenia tlenu;

– zwiększenie napięcia skóry;

– rozluźnienie mięśni;

– zmniejszenie obrzęku wokół oczu;

– zapobieganie niedoborom wilgoci oraz uczuciu suchości skóry.

Jeżeli Twoja skóra nie wymaga inwazyjnego zabiegu lub nie chcesz się na taki decydować, idealnym rozwiązaniem będzie mezoterapia bezigłowa – zabieg pomagający w dążeniu do zdrowej i pięknej cery!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *