Problem nadmiernej tkanki tłuszczowej ? Wymodeluj swoje ciało!

Jeżeli masz problem z nierównomiernie zlokalizowaną tkanką tłuszczową w okolicy brzucha, ud, boczków, kolan, ramion czy pośladków karboksyterapia i lipoliza iniekcyjna będą najlepszym rozwiązaniem, aby się tego pozbyć.

Karboksyterapia to zabieg, w którym podczas wprowadzania w skórę dwutlenku węgla dochodzi do urazu komórek tłuszczowych, spowodowanego ciśnieniem. Podawany CO2 w organizmie przekształca się w kwas węglowy. Dzięki temu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone. Dwutlenek węgla powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w obszarze zabiegowym, co prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego oraz przepływu tlenu. Kolejno następuje zwiększenie możliwości lipolitycznych, tj. rozkład hydrolityczny trójglicerydów w tkance tłuszczowej. Karboksyterapia Julie jest szczególnie skutecznym zabiegiem również ze względu na to, że cała procedura kuracji skupia się na konkretnym obszarze, w którym znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej.

Iniekcja dwutlenkiem węgla jest w pełni bezpieczna. CO2 jest gazem produkowanym naturalnie przez nasze komórki podczas spalania tlenu, a następnie wydalanym przez płuca. Jest więc naturalnym „składnikiem” do przeprowadzenia terapii dotleniania oraz odnowy komórkowej. Zabieg karboksyterapii to metoda medyczna znana od ponad 80 lat o udokumentowanym działaniu. Karboksyterapia Julie znajduje swoje zastosowanie nie tylko w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej. Pozostałe wskazania do zabiegu można znaleźć w zakładce informacyjnej „zabiegi->karboksyterapia”.

Lipoliza iniekcyjna to idealne rozwiązanie na problem tkanki tłuszczowej czy cellulitu. Za pomocą małej igły (iniekcja) w miejscu nagromadzenia największej ilości tkanki tłuszczowej podawane są specjalne składniki. Igiełka jest bardzo cienka, a sam zabieg jest bezbolesny, dlatego nie potrzeba nakładać przed zabiegiem znieczulenia.

W ampułce LipoLax głównym składnikiem jest fosfatydylocholina (PPC), a także (w mniejszej ilości)  dezoksycholan oraz L-Karnityna. Wszystkie z wyżej wymienionych składników biorą aktywny udział w spalaniu tkanki tłuszczowej. Fosfatydylocholina oraz dezoksycholan powodują rozpad trójglicerydów, rozerwanie komórki, a tym samym „rozpuszczenie” i eliminowanie tkanki tłuszczowej. L-karnityna jest aminokwasem, który przyczynia się do utleniania tłuszczów i  przemiany na energię ATP. Składniki aktywne zawarte w ampułce rozkładają tłuszcz na glicerol i kwas tłuszczowy. Następnie poprzez przetransportowanie do wątroby ulegają procesom metabolicznym i wydaleniu z organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *