Pomysł na prezent

Nieodłącznym elementem gwiazdkowych tradycji są prezenty. Radość naszych bliskich jest niezwykle ważna. Zadbajmy o to, by i w tym roku ukochana Żona, Mama, Babcia, Córka otrzymały coś wyjątkowego!

Jeżeli nie wiesz, co sprezentować swoim bliskim, zespół DermaEffect przychodzi z pomocą:

  1. Zabiegi komponowane – to rytuał na twarz, szyję i dekolt, w którym produkty (serum, maska, krem) zostają dobrane indywidualnie do potrzeb skóry Klienta. Wykonujemy zabiegi dostosowane do każdego typu cery. Używamy produktów niemieckiej firmy KLAPP Cosmetics, które cechują się wysoką jakością, gwarantując zadowolenie odbiorców!

 

  1. Zabiegi setowe KLAPP – to ekskluzywne zabiegi, w których użyte produkty wykorzystane są tylko raz – podczas danego rytuału pielęgnacyjnego (zestaw nowych produktów otwieranych przy Kliencie, „jednorazowych”). Kosmetyki używane podczas tego zabiegu zawierają małą ilość konserwantów i substancji zapachowych (idealne dla osób z wrażliwą skórą), bogate są w wysokowartościowe składniki aktywne. Set to „pudełeczko”, w którym znajdziemy małe pojemności różnych produktów do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu.

 

  1. Zestawy świąteczne – raz w roku marka KLAPP Cosmetics wprowadza zestawy prezentowe. W pudełkach gwiazdkowych kryją się produkty pielęgnacyjne. W zestawach świątecznych znajdziecie m.in. krem, serum, maskę, peeling, a także produkty do pielęgnacji dłoni.

 

  1. Mezoterapia bezigłowa KLAPP – chcąc wykazać się inicjatywą i znawstwem, ukryj pod choinką pakiet lub pojedynczy zabieg mezoterapii bezigłowej na twarz, szyję oraz dekolt. Jest to nieinwazyjna metoda wprowadzenia substancji odżywczych w głąb skóry za pomocą elektroporacji. Podczas zabiegu stosujemy indywidualny „koktajl” nadający witalności cerze. Terapia jest określana mianem liftingu bez skalpela, ponieważ oprócz dogłębnego nawilżenia, napina skórę. Produkty do mezoterapii bezigłowej są wolne od PEG, parabenów, olejów mineralnych i alkoholu. Po zabiegu cera jest nawilżona i wygładzona!

 

  1. Masaż – jeśli Twój bliski jest odwiecznym zwolennikiem relaksu oraz wszelkich masaży, warto zafundować mu taki rytuał na okolicę twarzy, szyi i dekoltu. DermaEffect oferuje masaż klasyczny oraz liftingujący.

 

  1. Depilacja laserowa – jeżeli wiesz, że Twoja bliska osoba chciałaby pozbyć się zbędnego dla niej owłosienie lub zmaga się z jego nadmiarem, trwałe usunięcie włosków laserem diodowym Alma Soprano Remove będzie idealnym rozwiązaniem. Święta to idealny czas, by spełnić od dawna odkładane marzenia o gładkim ciele.

 

  1. Karta podarunkowa – w DermaEffect przygotowaliśmy też coś dla osób niezdecydowanych lub niepewnych, co może uszczęśliwić osobę obdarowaną. W tym przypadku świetnie sprawdzi się ładnie zapakowana karta podarunkowa, specjalnie zadedykowana wybranej osobie, z ustaloną wcześniej kwotą pieniążków, jaką może ona wykorzystać w naszym gabinecie (na dowolny zabieg/zabiegi).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *