Masaż bańką chińską

Bańka chińska Poznań

Masaż bańką chińską to jedna z pierwszych metod modelowania ciała i redukcji cellulitu, a jednak cały czas wiodąca prym ze względu na duże właściwości wygładzania i ujędrniania skóry.

Masaż bańką chińską

Masaż antycellulitowy, ujędrniający ciało polega na dwóch głównych etapach. Pierwsze to szczotkowanie ciała na sucho – to element peelingu skóry (usuwanie martwych komórek naskórka), a także przygotowania jej do kolejnej części zabiegu. Drugi i główny etap zabiegu to masaż bańką chińską. Polega on na zassaniu skóry za pomocą specjalnej gumowej bańki oraz poruszaniu się nią po, natłuszczonej oliwką, skórze.
Masaż ten wpływa na tkankę podskórną. Zabieg usprawnia krążenie krwi i limfy oraz zmniejsza obrzęki. Intensywny masaż stymuluję lipolizę (eliminację komórek tłuszczowych).
Regularne zabiegi poprawiają wygląd skóry, która staje się jędrna, sprężysta i elastyczna. Masaż ten modeluje sylwetkę oraz redukuje cellulit. W celu wyraźniej poprawy jakości skóry zabieg należy wykonać w serii, w odpowiednich i regularnych odstępach czasu.
Masaż bańką chińską można połączyć z zabiegami karboksyterapii dla uzyskania świetnych efektów.

Wszystko o masażu bańką chińską

Co musisz wiedzieć o masaż bańką chińską przed przystąpieniem do zabiegu.

Wskazania:
  • utrata jędrności skóry,
  • cellulit,
  • obrzęki.
Przeciwwskazania:

– żylaki w miejscu zabiegowym
– nowotwory
– gorączka
– stany chorobowe, zapalne skóry
– skłonność do wylewów podskórnych
– cera naczynkowa

Czas i ilość zabiegów:
  • Zabieg trwa ok. 30 minut
    Ilość zabiegów: ok. 10
    Odstępy czasu: co 2/3 dni
Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach

Większość z nas nie chce mieć owłosienia pod pachami. Codzienne stosowanie maszynki do golenia wprawdzie nie jest czasochłonne, ale wymaga jednak systematyczności, a i tak efekt nie jest w pełni zadowalający.Skóra bowiem po takim goleniu jest podrażniona i sucha, a...

Czy warto depilować bikini?

Czy warto depilować bikini?

Depilować bikini czy też nie? Podążać za modą czy cofnąć się do lat 50. ubiegłego wieku? Niektórzy, a w szczególności osoby starsze, podkreślają, że włosy łonowe po coś są i dlatego należałoby je zostawić. A zatem czy dobrze dzisiaj robimy, usuwając wszystkie włosy?...

Masaż bańką chińską cennik

ZabiegCena
masaż bańką chińską90
pakiet 10 zabiegów700

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

ul. Pułaskiego 30a (wejście od ul. Mizerki)

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl