Masaż bańką chińską

Bańka chińska Luboń

Masaż bańką chińską to jedna z pierwszych metod modelowania ciała i redukcji cellulitu, a jednak cały czas wiodąca prym ze względu na duże właściwości wygładzania i ujędrniania skóry.

Masaż bańką chińską

Masaż antycellulitowy, ujędrniający ciało polega na dwóch głównych etapach. Pierwsze to masaż dłońmi w celu przygotowania skóry do kolejnego etapu. Drugi i główny etap zabiegu to masaż bańką chińską. Polega on na zassaniu skóry za pomocą specjalnej gumowej bańki oraz poruszaniu się nią po, natłuszczonej oliwką, skórze.
Masaż ten wpływa na tkankę podskórną. Zabieg usprawnia krążenie krwi i limfy oraz zmniejsza obrzęki. Intensywny masaż stymuluję lipolizę (eliminację komórek tłuszczowych).
Regularne zabiegi poprawiają wygląd skóry, która staje się jędrna, sprężysta i elastyczna. Masaż ten modeluje sylwetkę oraz redukuje cellulit. W celu wyraźniej poprawy jakości skóry zabieg należy wykonać w serii, w odpowiednich i regularnych odstępach czasu.
Masaż bańką chińską można połączyć z zabiegami karboksyterapii, zabiegiem termoaktywnym, lipolizą iniekcyjną dla uzyskania świetnych efektów.

Wszystko o masażu bańką chińską

Co musisz wiedzieć o masaż bańką chińską przed przystąpieniem do zabiegu.

Wskazania:
  • utrata jędrności skóry,
  • cellulit,
  • obrzęki.
Przeciwwskazania:

– żylaki w miejscu zabiegowym
– nowotwory
– gorączka
– stany chorobowe, zapalne skóry
– skłonność do wylewów podskórnych
– cera naczynkowa „pajączki”

Czas i ilość zabiegów:
  • Zabieg trwa ok. 30 minut
    Ilość zabiegów: ok. 10
    Odstępy czasu: co 2/3 dni
Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach

Większość z nas nie chce mieć owłosienia pod pachami. Codzienne stosowanie maszynki do golenia wprawdzie nie jest czasochłonne, ale wymaga jednak systematyczności, a i tak efekt nie jest w pełni zadowalający.Skóra bowiem po takim goleniu jest podrażniona i sucha, a...

Depilacja laserowa okolic intymnych

Depilacja laserowa okolic intymnych

Depilacja laserowa okolic intymnych nie musi być krępująca! Jest to jeden z częściej przeprowadzanych zabiegów depilacji w gabinecie.Doświadczenie, które posiadam, jest odczuwalne przez klienta i wpływa na jego komfort podczas zabiegu. Wykonuję zabiegi sprawnie i...

Masaż bańką chińską cennik

ZabiegCena
masaż bańką chińską90 zł
pakiet 10 zabiegów700 zł

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl