Zabiegi komponowane

Zabieg komponowane i setowe Poznań

Do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych używamy produktów niemieckiej firmy Klapp Cosmetics, które cechując się wysoką jakością, gwarantują zadowolenie Klientów!

Zabiegi komponowane Poznań

Zabiegi komponowane to zabiegi, w których produkty zostają dobrane indywidualnie do potrzeb Twojej skóry. Zabieg taki składa się z kilku etapów: oczyszczenia skóry, nałożenia peelingu enzymatycznego, dobrania odpowiedniej ampułki wprowadzanej sonoforezą lub manualnie, a także nałożenia bogatej maski i kremu na zakończenie. Zabiegi te wykonujemy na twarz, szyję i dekolt. Unikalne połączenie różnych produktów sprawdzi się w przypadku każdej cery, m.in. skóry zanieczyszczonej, odwodnionej, suchej, szarej, ziemistej, szorstkiej, skóry palacza, pozbawionej blasku, a także tłustej. Zabiegi komponowane to bezinwazyjna i bardzo odprężająca profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Zabiegi setowe to zabiegi, w których produkty, przygotowane w indywidualnych dawkach [porcjach], przeznaczone są specjalnie dla Ciebie!
Produkty te zawierają małą ilość konserwantów i substancji zapachowych. W secie (zestawie) mają odpowiednią pojemność; przeznaczone są do higienicznego – jednorazowego użytku na twarz, szyję i dekolt, a czasami również na dłonie. To „rytuał” pielęgnacyjny dla Twojej skóry. Kosmetyki są otwierane przy Tobie podczas zabiegu. To produkty o najwyższej jakości, wykazujące dużą skuteczność. W zależności od potrzeb wykonujemy m.in.:

 • Repagen – luksusowy, bezinwazyjny zabieg remodelujący skórę! Idealnie sprawdzi się w przypadku skór szarych, zmęczonych, mało odżywionych i dojrzałych. Zabieg pozwala na osiągnięcie efektów wygładzenia drobnych zmarszczek, oczyszczenia oraz ochrony komórek przed czynnikami zewnętrznymi.
 • Hyaluronic – zabieg głęboko nawilżający i rewitalizujący. Jest odpowiedni dla skór odwodnionych i słabo napiętych. Efekt tego „rytuału” to uelastycznienie skóry, detoksykacja, głębokie nawilżenie i wygładzenie naskórka. 
 • Repacell – zabieg, w którym stosowane produkty zawierają innowacyjny (nagrodzony nagrodą Nobla!) składnik anty-aging – TCR3-Plus. Wspiera on żywotność komórek, a sam zabieg pozostawia wygładzoną, świeżą i pełną blasku skórę.
 • A Classicwitamina A to antyoksydant, który występuje w tym zabiegu w największej ilości. Zabieg nawilża i detoksykuje skórę. Set przeznaczony jest dla skóry dojrzałej.
 • Men – zabieg kojący, oczyszczający i optymalnie nawilżający. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry męskiej.

Zabiegi komponowane i setowe 

Do zabiegów pielęgnacyjnych, w których wykorzystywane są produkty marki Klapp Cosmetics należy również mezoterapia bezigłowa. To bezinwazyjna metoda wprowadzenia substancji w głąb skóry za pomocą elektroporacji. Dobieramy przy tym indywidualnie produkty dostosowane do potrzeb Twojej skóry. Produkty te są wolne od PEG, parabenów, olejów mineralnych i alkoholu. Po zabiegu skóra jest nawilżona i wygładzona. Dowiedz się więcej klikając tu.

W celu utrzymania efektów osiągniętych podczas zabiegu zalecana jest odpowiednia, spersonalizowana pielęgnacja domowa

Wszystko o zabiegach komponowanych

Wskazania:
 • skóra odwodniona;
 • skóra ziemista, szara;
 • skóra mało elastyczna;
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa.
Przeciwwskazania:
 • dla niektórych zabiegów setowych: ciąża, karmienie piersią, stosowanie retinoidów;
 • brak przeciwskazań do zabiegów komponowanych.
Efekty zabiegu:
 • nawilżona, wygładzona i pełna blasku skóra;
 • opóźnienie procesów starzenia (działanie antyoksydacyjne);
 • odprężenie i relaks dla Ciebie i Twojej skóry
Czas zabiegu
 • Czas trwania zabiegu: ok. 1 h – zabiegi komponowane, ok. 1,5 h – zabiegi setowe.

Zabiegi komponowane i setowe cennik

Zabieg komponowany180 zł
Ekskluzywne zabiegi setowe:
Hyaluronic290 zł
Repagen390 zł
Repacell350 zł
A Classic280 zł
Men290 zł
Czy warto depilować bikini?

Czy warto depilować bikini?

Depilować bikini czy też nie? Podążać za modą czy cofnąć się do lat 50. ubiegłego wieku? Niektórzy, a w szczególności osoby starsze, podkreślają, że włosy łonowe po coś są i dlatego należałoby je zostawić. A zatem czy dobrze dzisiaj robimy, usuwając wszystkie włosy?...

Mezoterapia igłowa Q&A

Mezoterapia igłowa Q&A

Jaki efekt można uzyskać po zabiegu mezoterapii? Skóra po zabiegu jest dogłębnie nawodniona i odżywiona. Zabieg przywraca młodzieńczy blask skórze. Zabieg utrzymuje biologiczną równowagę skóry. Ma działanie przeciwutleniające, przeciwstarzeniowe i ochronne. Jak długo...

Cykl wzrostu włosa

Cykl wzrostu włosa

Uwzględnienie cyklu wzrostu włosów ma istotne znaczenie przy depilacji laserowej. Włosy rosną w trzech fazach: anagen, kategen, telogen. Każdy mieszek włosowy jest w innej fazie wzrostu.  Depilacja laserowa jest skuteczna tylko w pierwszej fazie, dlatego zabiegi...

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

ul. Pułaskiego 30a (wejście od ul. Mizerki)

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl