O nas

DermaEffect Luboń

DERMAEFFECT to gabinet oferujący zabiegi (mniej lub bardziej inwazyjne) z zakresu kosmetologii estetycznej oraz pielęgnacyjnej.

Gabinet kosmetologiczny Poznań

DermaEffect to gabinet oferujący zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz pielęgnacyjnej. Należą do nich: depilacja laserowa, karboksyterapia, mezoterapia igłowa i mikroigłowa oraz zabiegi pielęgnacyjne – takie, jak peeling kawitacyjny, peelingi chemiczne, zabiegi spersonalizowane. Wykonuje je mgr kosmetologii, absolwentka poznańskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Profesjonalizm – Skuteczność – Satysfakcja

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dominika Juszczak

Kosmetolog

Ukończyłam studia kosmetologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Wykorzystując posiadaną wiedzę i zdobyte w swojej pracy zawodowej doświadczenie, potrafię skutecznie rozpoznawać oczekiwania Klientów i traktując każdego indywidualnie, dobierać dla niego właściwe preparaty i zabiegi.  Uzyskiwane efekty przeprowadzanych kuracji oraz satysfakcja osób z nich korzystających są dla mnie źródłem największego zadowolenia i radości. Stanowią jednocześnie bodziec do ciągłego doskonalenia zawodowego, a także do dalszego poszukiwania nowoczesnych produktów i technologii, które mogłabym zastosować w gabinecie. 

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl