Zabiegi na cellulit

Uswanie cellulitu Luboń

Cellulit, często mylnie nazywany cellulitis (zapalenie tkanki łącznej wywołane bakterią), to problem obrzękowo-włóknistych zmian tkanki podskórnej, z którym zmaga się ok. 90% kobiet.

Zabiegi na cellulit Poznań

Nieregularne zgrubienia, guzki pod skórą są mniej lub bardziej widoczne, w zależności od wielu czynników m.in. wieku, aktywności fizycznej, zmian hormonalnych. 

Cellulit powstaje w wyniku zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej; zwalnia się wtedy w tych miejscach przepływ krwi, powstają obrzęki i zwłóknienia. Zabiegi redukujące cellulit mają na celu działać m.in. przeciwobrzękowo, lipolitycznie, a także zwiększać przepływ krwi w tkance. 

 

 

Zabiegi na cellulit

Karboksyterapia – iniekcyjne podanie dwutlenku węgla. Po wprowadzeniu tego gazu następuje poprawa krążenia i odżywienie tkanek, komórki lepiej się regenerują, poprawia się retencja wody, a co za tym idzie – zmniejszają się obrzęki. Reakcją skóry na iniekcję dwutlenkiem węgla jest przemijający stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji białek odpowiadających za jędrność skóry. Zabieg karboksyterapii polecamy łączyć z zabiegiem termoaktywnym.

Zabieg termoaktywny – skuteczny i bezinwazyjny zabieg polegający na nałożeniu aktywnych profesjonalnych preparatów na skórę, które rozgrzewają skórę i pobudzają krążenie. Preparaty pozostają na skórze pod okluzją na około 2/3h. Folię klient ściąga samodzielnie w domu. Zabieg jest szybki i trwa około 20 minut. Można wykonywać go jednocześnie na klika partii ciała np. brzuch, pośladki i uda. 

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl