Zabiegi na cellulit

Uswanie cellulitu Luboń

Cellulit często mylnie nazywany cellulitis (zapalenie tkanki łącznej wywołane bakterią) to problem obrzękowo-włóknistych zmian tkanki podskórnej, z którym zmaga się ok. 90% kobiet.

Zabiegi na cellulit Poznań

Nieregularne zgrubienia, guzki pod skórą są mniej lub bardziej widoczne, w zależności od wielu czynników m.in. wieku, aktywności fizycznej, zmian hormonalnych. Czytaj więcej o cellulit->

Cellulit powstaje w wyniku zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej; zwalnia się wtedy w tych miejscach przepływ krwi, powstają obrzęki i zwłóknienia. Zabiegi redukujące cellulit mają na celu działać m.in. przeciwobrzękowo, lipolitycznie, a także zwiększać przepływ krwi w tkance.

Zabiegiem takim jest karboksyterapia, polegająca na iniekcyjnym podaniu dwutlenku węgla. Po wprowadzeniu tego gazu następuje poprawa krążenia i odżywienie tkanek, komórki lepiej się regenerują, poprawia się retencja wody, a co za tym idzie – zmniejszają się obrzęki. Reakcją skóry na iniekcję dwutlenkiem węgla jest przemijający stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji białek odpowiadających za jędrność skóry. Zabieg karboksyterapii polecamy łączyć z masażem bańką chińską (który stosujemy bezpośrednio przed zabiegiem) – w tym celu przygotowaliśmy specjalne pakiety. 

Zabieg termoaktywny to zabieg ujędrniający, redukujący cellulit i tkankę tłuszczową. Dzięki wykonaniu serii zabiegów zmniejszysz obwody ciała i wymodelujesz sylwetkę. Zabieg jest bezinwazyjny ale bardzo skuteczny. Polega na nałożeniu odpowiednich preparatów na skórę. Składniki aktywne, zawarte w nałożonych kosmetykach profesjonalnych, rozgrzewają skórę i pobudzają krążenie. 

 

Zabiegi na cellulit

Karboksyterapia – iniekcyjne podanie dwutlenku węgla. Po wprowadzeniu tego gazu następuje poprawa krążenia i odżywienie tkanek, komórki lepiej się regenerują, poprawia się retencja wody, a co za tym idzie – zmniejszają się obrzęki. Reakcją skóry na iniekcję dwutlenkiem węgla jest przemijający stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji białek odpowiadających za jędrność skóry. Zabieg karboksyterapii polecamy łączyć z masażem bańką chińską (który stosujemy bezpośrednio przed zabiegiem) – w tym celu przygotowaliśmy specjalne pakiety. Zabieg karboksyterapii powinno się wykonać w serii min. 10 powtórzeń – każde przynajmniej raz w tygodniu; efekty wtedy z pewnością będą widoczne!

Zabieg termoaktywny – bezbolesny, bezinwazyjny zabieg polegający na nałożeniu aktywnych preparatów na skórę. Preparaty pozostają na skórze pod okluzją na około 2/3h. Folię klient ściąga samodzielnie w domu. Zabieg jest szybki i trwa około 20 minut. Można wykonywać go jednocześnie na klika partii ciała np. brzuch, pośladki i uda. 

Masaż bańką chińską – masaż poprawiający w znacznym stopniu kondycję skóry. Zabiegi wygładzą i ujędrnią skórę, a przede wszystkim redukują cellulit. Jest to ekonomiczna forma walki z cellulitem i wiotkością skóry, która na pewno przyniesie zamierzone efekty. Zabiegi bańką chińską powinno się wykonywać regularnie co 2/3 dni. Ilość zalecanych zabiegów w serii to ok. 10. Bezpośrednio przed masażem bańką wykonujemy szczotkowanie ciała na sucho. Zabieg jest alternatywą dla zabiegów iniekcyjnych.

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl