Zabiegi na suchą skórę

Zabieg nawilżający Luboń

Zmniejszona ilość produkcji kwasu hialuronowego, a także mniejsza aktywność gruczołów łojowych przyczynia się do odwodnienia i suchości skóry. Dzieje się tak w wyniku naturalnych procesów starzenia się skóry. 

Zabiegi na suchą skórę

 Z cerą suchą również zmagamy się w okresie letnim, kiedy przeznaskórkowa utrata wody jest większa, a także zimą – w wyniku intensywnego ogrzewania pomieszczeń. Pogoda, warunki atmosferyczne niewątpliwie mają tu istotny wpływ na skórę. Dlatego oprócz zabiegów w gabinecie należy stosować odpowiednią pielęgnację domową.

Zabiegi intensywnie nawilżające:

Mezoterapia igłowa – podanie śródskórnie kwasu hialuronowego spowoduje natychmiastową poprawę nawilżenia i struktury skóry. Kwas hialuronowy jest humektantem – gromadzi wodę, nawilżając powierzchniowe warstwy skóry. W ampułkach znajdują się też inne składniki wpływające na uogólnioną poprawę struktury skóry, dając poprawę elastyczności, spłycenie drobnych zmarszczek, działanie antyoksydacyjne, rozjaśniające, napinające.

Zabiegi pielęgnacyjne – odpowiednio dobrane praparaty w postaci ampułki, maski i kremu działają nawilżająco i odżywczo na powierzchniowe warstwy skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie nawodniona i nabierze jednolitego kolorytu. Zabieg mezoterapii bezigłowej również poprawi nawilżenie skóry, a dodatkowo wpłynie napinająco na jej strukturę. Zabiegi pielęgnacyjne są również idealnymi zabiegami bankietowymi. Nie wymagają okresu rekonwalescencji. Skóra bezpośrednio po zabiegu jest w lepszej kondycji, a makijaż który nałożymy na wielkie wyjście, będzie utrzymywał się lepiej i dłużej dzięki odpowiedniemu, wcześniejszemu przygotowaniu skóry.

Mikronakłuwanie skóry to zabieg, który pośrednio poprzez przebudowę skóry (tworzenie nowej tkanki) przyczyniać będzie się także do tworzenia glikozaminoglikanów, a więc także do tworzenia naturalnego kwasu hialuronowego, który odpowiada m.in. za nawilżenie skóry.

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl