Zabiegi na rozszerzone pory

Zabieg na rozszerzone pory Luboń

Rozszerzone pory na skórze – zazwyczaj w okolicy nosa i czoła – to nic innego jak rozszerzone ujścia mieszków włosowych i gruczołów łojowych.

Zabiegi na rozszerzone pory

Osoby borykające się z tym problemem mają zazwyczaj skórę tłustą, ze skłonnością do powstawania zmian trądzikowych lub kiedyś taką skórę miały, a skutki tego są nadal dostrzegalne. Jak zmniejszyć/ obkurczyć ujścia, aby były mniej widoczne?

3 Retises Ct yellow peel – kuracja na bazie systemu 3-retinol (retinol, retinaldehyd liposomowany, propionian retinylu liposomowany) i systemu witaminy C (glukozyd askorbylu, liposomowa etylowa witamina C , askorbinian sodu) sprawdzi się idealnie w przypadku braku jędrności skóry i przy zaburzeniach pigmentacji. Składniki aktywne stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny, w wyniku czego zwiększa się gęstość skóry (pory się zwężają). Skóra ulega rozjaśnieniu i staje się bardziej elastyczna.

BioRePeelCl3 – zabieg na bazie buforowanego kwasu 35% TCA (trójchlorooctowego), kwasów AHA oraz BHA i aminokwasów. Skutecznie ujędrni skórę i zwęzi rozszerzone pory. Skład produktu (wyrobu medycznego), wykorzystywanego podczas zabiegu, został opatentowany. Unikalna technologia sprawia, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i mało inwazyjny. Mimo użycia wysokiego stężenia kwasu TCA, zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji (skóra nie złuszcza się lub złuszcza bardzo, bardzo delikatnie).

Mikronakłuwanie skóry – to zabieg z zastosowaniem urządzenia dermapen Nanofrax,  który poprawia znacząco jędrność skóry. Wykonany może być w połączeniu z witaminą C, a także z BioRePeelCl3 dając jeszcze bardziej spektakularne efekty. Ta metoda zwężenia ujść gruczołów łojowych (rozszerzonych porów) jest najskuteczniejsza. Metoda ta jest odczuwalna ale nie bolesna. Skóra stanie się napięta, zagęszczona, będzie miała wyrównany koloryt, a przede wszystkim te „dziurki” w skórze nie będą już tak widoczne.

Mikronakłuwnie + BioRePeelCl3– to zabieg, który skutecznie spłyci rozstępy i blizny. Staną się one mniej widoczne, a skóra bardziej elastyczna. To bardzo skuteczna metoda poprawy struktury skóry. Mikronakłuwanie to tworzenie mikrokanałów w skórze, które już wpływają na pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu (ujędrnienie skóry) w połączeniu z mieszanką opatentowanych kwasów wywołają efekt znacznej przebudowy skóry, zagęszczenia jej, ujędrnienia, a tym samym do redukcji rozstępów i blizn. Połączenie zabiegu mikronakłuwania i zabiegu BioRePeelCl3 przynosi spektakularne efekty! W tym wypadku 1 + 1 = 3. Poprzez to połączenie efekty uzyskamy już po pierwszym zabiegu!

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl