Zabiegi na przebarwienia

Zabieg na przebarwienia Poznań

Przebarwienia mogą być problematyczne, ale jest na to rada. Istnieje kilka sprawdzonych zabiegów na przebarwienia, które mogą pomóc!

Zabiegi na przeebarwienia

Melanocyty to komórki produkujące barwnik melaninę. Skupiska komórek, poprzez wydzielanie barwnika, tworzą przebarwienia. Mogą one być płycej lub głębiej położone. Do powstawania przebarwień przyczynia się niewątpliwie promieniowanie ultrafioletowe. A osoby z zaburzeniami hormonalnymi, predyspozycjami genetycznymi, zażywające fototoksyczne, fotouczulające składniki są jeszcze bardziej narażone na powstawanie przebarwień.

Zabiegi redukujące przebarwienia:

Mikrodermabrazja – dzięki mechanicznemu złuszczaniu poprawi się znacznie koloryt skóry. Zalecamy wykonanie ok. 6-10 zabiegów. W połączeniu z peelingami chemicznymi przyniesie to jeszcze lepsze efekty.

Mikronakłuwanie skóry w połączeniu z odpowiednimi preparatami odpowiadać będzie za rozświetlenie skóry i wyrównanie jej kolorytu, a także ujędrnienie. W miejscu wkłucia powstaje nowa tkanka, dlatego skóra z każdym zabiegiem wygląda młodziej i ma wyrównany koloryt skóry.

Peelingi chemiczne – w przypadku przebarwień i oznak starzenia polecamy peeling Retises Ct, który rozjaśni skórę, poprawi jej elastyczność oraz zmniejszy głębokość zmarszczek.Zabieg Cherry rozświetla skórę, dlatego również sprawdzi się w przypadku niwelowania przebarwień. BioRePeelCl3 to mocniejszy peeling, który tak jak Retises Ct sprawi, że przebarwienia znacznie się rozjaśnią i będą mniej widoczne, a nawet zostaną usunięte.

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

ul. Pułaskiego 30a (wejście od ul. Mizerki)

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl