Zabiegi na przebarwienia

Zabieg na przebarwienia Luboń

Przebarwienia mogą być problematyczne, ale jest na to rada. Istnieje kilka sprawdzonych zabiegów na przebarwienia, które mogą pomóc! Zobacz poniżej.

Zabiegi na przebarwienia

Melanocyty to komórki produkujące barwnik melaninę. Skupiska komórek, poprzez wydzielanie barwnika, tworzą przebarwienia. Mogą one być płycej lub głębiej położone. Do powstawania przebarwień przyczynia się niewątpliwie promieniowanie ultrafioletowe. A osoby z zaburzeniami hormonalnymi, predyspozycjami genetycznymi, zażywające fototoksyczne, fotouczulające składniki są jeszcze bardziej narażone na powstawanie przebarwień.

Zabiegi redukujące przebarwienia:

Mikronakłuwanie skóry w połączeniu z odpowiednimi preparatami odpowiadać będzie za rozświetlenie, rozjaśnienie skóry i wyrównanie jej kolorytu, a także ujędrnienie. W miejscu wkłucia powstaje nowa tkanka, dlatego skóra z każdym zabiegiem wygląda młodziej i ma wyrównany koloryt skóry.

Peelingi chemiczne – w przypadku przebarwień i oznak starzenia polecamy peelingi chemicznie. Zabiegi rozjaśniają powstałe już przebarwienia i zapobiegają ich powstawaniu. W zależności od rodzaju, głębokości przebarwień liczba zabiegów jest indywidualna. Przebarwienia po zabiegach będą mniej widoczne, a nawet zostaną usunięte.

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl