Zabiegi na trądzik

Zabiegi na skórę trądzikową Luboń

Skóra szorstka, zanieczyszczona, z licznymi zaskórnikami zamkniętymi (tzw. wągry – ciemne) i otwartymi (tzw. pryszcze – białe) potrzebuje oczyszczenia!

Zabiegi na trądzik

Czynniki powodujące powstawanie tych niedoskonałości to:
– nadmiar sebum;
– kolonizacja przez bakterie;
– zaczopowanie ujść mieszków włosowych martwymi komórkami naskórka;
– powstawanie rozszerzonych porów.

W zależności od skóry i jej problemu dobieramy odpowiednie zabiegi oczyszczające, a także odpowiednią pielęgnację domową. Należy przy tym pamiętać, że zabiegi te należy wykonywać regularnie.

Do zabiegów oczyszczających należą:

Peeling kawitacyjny – delikatny peeling wykonany za pomocą ultradźwięków. Odpowiednia częstotliwość indukuje falę kawitacyjną. Fala ta w obecności wody tworzy pęcherzyki wypełnione gazem, które gwałtownie pękają. Powoduje to rozbijanie martwych komórek naskórka. Po zabiegu skóra jest gładka i oczyszczona. Dzięki zastosowaniu peelingu kawitacyjnego substancje aktywne podawane w następnych preparatach będą ulegały lepszej absorpcji.

Peelingi chemiczne – ich działanie zależne jest od rodzaju peelingu, który zostaje dobrany indywidualnie przez kosmetologa. Peelingi działają m.in. seboregulacyjnie, bakteriostatycznie, rozjaśniająco, keratolitycznie.

Kwasy to jedne z lepszych sposobów eliminacji zaskórników i zapobiegania ich powstawaniu. Zabieg dyniowy, a także zabieg BioRePeelCl3 są dedykowane tym problemom skórnym.

Zabiegi spersonalizowane – do Twojego problemu dostosujemy indywidualnie dobrany zabieg, który będzie miał działanie przeciwzapalne, przeciwtrądzikowe. W gabinecie stosujemy liczne preparaty z aktywnymi składami. Zapytaj się kosmetologa jaki zabieg byłby najlepszy dla Twojej skóry. 

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl