Zabiegi na zmarszczki

Zabiegi odmładzające Luboń

Kurze łapki, lwia zmarszczka, fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki…
Brzmi znajomo? Proces starzenia się skóry jest przyczyną powstawania zmarszczek. 

Zabiegi na zmarszczki

Z biegiem czasu skóra traci swoją sprężystość, staje się wiotka, szara, sucha. Następuje zmniejszona produkcja kwasu hialuronowego, białek. Skóra staje się cieńsza, a działanie grawitacji sprawia, że pojawiają się zmarszczki. Skóra nabiera smutnego i zmęczonego wyglądu. Aby pobudzić ją do działania, zmniejszyć oznaki starzenia, uzyskać świeższy, młodszy wygląd, wykonujemy zabiegi kosmetologiczne:

Karboksyterapia – skóra po podaniu CO2 staje się jaśniejsza, lepiej dotleniona i odżywiona. Dochodzi do stymulacji włókien kolagenu i elastyny. Zabieg sprawdzi się idealnie w przypadku skóry palacza.

Mezoterapia igłowa – to intensywna biorewitalizacja; podanie kwasu hialuronowego, antyoksydantów, aminokwasów sprawia, że skóra odzyskuje swoją jędrność i gęstość. Skóra nabiera blasku, jest napięta i wygładzona.

Peelingi chemiczne – w zależności od peelingu chemicznego, dobranego przez kosmetologa, uzyskamy działanie antyoksydacyjne, rozjaśniające, nawilżające lub ujędrniające. Zabieg liftingujący Cherry. Retises Ct lub BioRePeel sprawdzą się idealnie.

Mikronakłuwanie – zabieg z użyciem dermapena Nanofrax intensywnie wpływa na poprawę ujędrnienia skóry, a tym samym na spłycenie zmarszczek. Zabieg ten można łączyć z aktywnymi białkami, peelingiem BioRePeelCl3 lub Retiboosterem. W zależności od wieku skóry i jej defektów do zabiegu dobrany zostaje odpowiedni preparat. W zależności od niego czas rekonwalescencji jest różny. Jest to jeden z najlepszych zabiegów ujędrniających!

Mezoterapia bezigłowa – to nieinwazyjna metoda poprawy wiotkości skóry i nawilżenia. To zabieg bankietowy na twarz, szyję oraz dekolt, po którym skóra będzie napięta i lepiej przygotowana na ewentualny makijaż.

Stymulatory tkankowe – zabiegi poprawiające gęstość i jędrność skóry. Podaje się je metodą mezoterapii igłowej. Skóra po zabiegach staje się nawilżona i napięta, a owal twarzy poprawiony.

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl