Zabiegi na nadmierne owłosienie

Wrastające włoski, podrażnienie skóry

Nadmierne i ciemne owłosienie, wrastające włoski, podrażnienie skóry, rogowacenie okołomieszkowe – na te problemy mamy jedno rozwiązanie – depilacja laserowa!

Zabiegi na nadmierne owłosienie

Maszynka do golenia, depilator, wosk i pasta cukrowa zawodzą? Czerwone kropki po goleniu, pojawiające się włoski pod skórą, brak jej gładkości mimo golenia dnia poprzedniego – Twoja skóra wygląda źle, a Ty nie czujesz się z tym dobrze? Depilacja laserowa jest w takim razie dla Ciebie!

Zabieg ten daje trwałą redukcję owłosienia, gdyż działając laserem diodowym (który niszczy strukturę włosów), usuwa się nie tylko włosy ale również ww. problemy z nimi związane. Już po pierwszym zabiegu poczujesz duży komfort. Podczas sesji, pomiędzy zabiegami, będziesz coraz rzadziej sięgać po maszynkę.

Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów końcowych należy wykonać ok. 6-8 zabiegów, w odpowiednich odstępach czasu. Zabiegi na twarz wykonujemy co 4-6 tygodni, a na ciało co 6-8 tygodni. Po każdym zabiegu będziesz czuł korzystną zmianę!

Depilacja laserowa ciała

Wykonujemy depilacje laserową takich partii ciała jak nogi, pachy, bikini, twarz, brzuch, plecy i wiele innych. Nasze zabiegi są skierowane zarówno do Pań jak i Panów.

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl