Zabiegi na cienie pod oczami

Zabieg na worki i cienie pod oczami Luboń

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka i delikatna, posiada mało komórek tłuszczowych. Jest to okolica,            w której często widzimy pierwsze oznaki starzenia.

Zabiegi na cienie pod oczami

Cienie pod oczami, zmarszczki, obrzęki to niedoskonałości, które jednak dają się niwelować. Mogą one powstawać w wyniku małej ilości snu, przeżywania stresu, przyjmowania niektórych leków czy obecności pewnych chorób. Cienie pod oczami to również charakterystyczny defekt występujący wraz ze starzeniem się skóry. Wraz z wiekiem skóra staje się jeszcze cieńsza, w wyniku czego pojawiają się sińce pod oczami, zaczynają być widoczne drobne naczynka krwionośne. Towarzyszące często cieniom obrzęki i worki pod oczami to efekt braku odpowiedniego odprowadzania limfy z tych partii. Dlatego należy zadbać o to, aby poprawić tu mikrocyrkulację krwi, przeprowadzić odpowiedni drenaż limfatyczny oraz zagęścić skórę. W tym celu proponujemy takie zabiegi, jak:

Karboksyterapia – podanie dwutlenku węgla pod skórę, co wpływa na poprawę cyrkulacji krwi. Skóra po takim zabiegu jest dotleniona, wizualnie młodsza, zdrowsza i świeższa. Zalecana jest seria 6 zabiegów, w odstępach ok. 1-2 tygodni.

Mezoterapia mikroigłowa (dermapen) – zabieg stymulujący skórę do przebudowy i ujędrnienia. Spłyca zmarszczki i wpływa na pogrubienie skóry, dzięki czemu cienie pod oczami przestają być widoczne.

Mezoterapia igłowa – podanie substancji takich, jak kwas hialuronowy, antyoksydanty (m.in. wit. C, resveratrol), peptydy, krzem organiczny poprawi nawilżenie skóry, mikrokrążenie, zlikwiduje cienie pod oczami, spłyci zmarszczki wokół oczu, rozjaśni skórę i poprawi jej napięcie. Terapia obejmuje średnio 4-6 zabiegów, które wykonywane są w odstępach 1-2 tygodni.

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

al. Jana Pawła II 8/7

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl