Zabiegi ujędrniające

Zabiegi ujędrniające Poznań

Skóra w wyniku różnych czynników traci swoją jędrność. Wiotkość skóry i brak jej napięcia może pojawić się m.in. w wyniku utraty wagi, procesów starzenia, a także po ciąży. Intensywne ćwiczenia w tym wypadku nie pomogą. Należy skórę pobudzić do produkcji kolagenu i elastyny. 

Zabiegi ujędrniające

Skóra w wyniku różnych czynników traci swoją jędrność. Wiotkość skóry i brak jej napięcia może pojawić się m.in. w wyniku utraty wagi, procesów starzenia, a także po ciąży. Intensywne ćwiczenia w tym wypadku nie pomogą. Należy skórę pobudzić do produkcji kolagenu i elastyny. Białka te są „rusztowaniem” dla skóry, dzięki którym odzyska ona swoje napięcie i jędrność.

Do zabiegów stymulujących fibroblasty do produkcji białek należą:

Karboksyterapia – podanie gazu śródskórnie na okolice twarzy i ciała spowoduje wywołanie miejscowego stanu zapalnego i uwolnienie czynników wzrostu. Po skończonej serii rozpoczyna się przebudowa skóry, powodując skurczenie się włókien kolagenowych i wpływając ostatecznie na jakość, jędrność i sprężystość skóry

Mezoterapia igłowa – sprawdzi się idealnie w celu biorewitalizacji okolicy twarzy. Skóra po zabiegach mezoterapii będzie nawilżona, odżywiona, napięta i bardziej elastyczna.

Retises Ct – zabieg na skórę twarzy z użyciem retinolu i retinaldehydu, w którym dochodzi do intensywnej stymulacji skóry. Poprawia się elastyczność oraz zmniejszają się zmarszczki. Po zabiegu następuje złuszczanie.

Kontakt

Zgoda*

Zgoda

Adres

ul. Pułaskiego 30a (wejście od ul. Mizerki)

62-030 Luboń

Telefon

+ 48 730 060 650

Email

gabinet@dermaeffect.pl