Drogie Klientki ważna informacja. Depilacja laserowa Luboń, czyli nowa lokalizacja waszego ulubionego gabinetu DermaEffect.  Już od 1 kwietnia 2020 znajdziecie nas pod adresem: Luboń, ul. Pułaskiego 30A.

Depilacja ta polega na usuwaniu owłosienia przy pomocy lasera. Energia emitowana z urządzenia dociera do włosa i trwale go likwiduje. Należy wykonać ok. 6-8 zabiegów w odpowiednich odstępach czasu (na twarz co 4-6 tygodni, na inne partie ciała co 6-8 tygodni).

 Depilacja laserowa Luboń – jakie mamy efekty?

Efekty depilacji laserowej w Dermeffect są niezwykłe i długotrwałe. Efekty depilacji laserowej to przede wszystkim pozbycie się niepotrzebnych włosów! Już po pierwszym zabiegu usuniemy ok. 20% takiego owłosienia. Z zabiegu na zabieg włosków będzie coraz mniej. W trakcie trwania serii nie będziemy już tak często sięgać po maszynkę do golenia, ponieważ będziemy mieli wrażenie, że włosy rosną wolniej. Jeżeli zmagamy się z podrażnieniami skóry czy wrastającymi włoskami, to te problemy również znikną razem z usuniętymi włosami. Depilator, wosk czy maszynka do golenia nie są w stanie zastąpić lasera do depilacji. Tylko on usuwa włosy trwale! Czy warto spróbować, by się o tym przekonać?  Oczywiście!

Depilacja laserowa w domu – czy to możliwe?

Obecnie na rynku jest dostępnych coraz więcej urządzeń „laserowych” do stosowania w domu. Wykorzystują one impuls światła (IPL) o bardzo niskiej energii. Włosy, które chcemy w ten sposób usunąć, będą osłabione i rozjaśnione. Urządzenie domowe musi być stosowane ciągle, aby utrzymać efekty. Jeżeli wcześniej stosowany był IPL, depilacja laserowa będzie mniej skuteczna ze względu na te rozjaśnione włosy (bo im ciemniejszy włos, a jaśniejsza skóra, tym lepszy efekt zabiegów). Dlatego warto się zastanowić i podjąć właściwą decyzję.

Depilacja laserowa Luboń DermaEffect

W gabinecie wykonujemy depilację laserem diodowym. Podczas zabiegu obszar poddawany depilacji jest schładzany głowicą lasera, a następnie punkt po punkcie oddawana jest energia. Włosy są usuwane tylko w fazie anagenu (każdy włos na ciele może znajdować się w jednej z trzech faz – anagen, katagen, telogen), dlatego należy zabiegi odpowiednią ilość razy powtórzyć – do uzyskania satysfakcjonującego rezultatu. Efekt redukcji włosów, ich wypadnięcia jest zauważalny po około dwóch tygodniach od każdego zabiegu.

Po skończonej serii, dla podtrzymania efektów, warto raz w roku wykonać jeden zabieg przypominający.

Depilacja laserowa Luboń – zapraszamy do zapisywania się na wizyty do nowego gabinetu już od 1 kwietnia 2020.