10 powodów, dla których warto wykonać depilację laserową

Depilacja laserowa to wygodna, długotrwała forma usuwania włosów. Dzięki tej metodzie jesteś w stanie trwale zredukować owłosienie. Ale to nie jest jedyny powód – jest ich dużo więcej!
Poniżej znajdziesz aż 10 powodów, dla których warto wykonać depilację laserową. 
 
1. Mniej włosów z każdym zabiegiem
Po każdym zabiegu depilacji laserowej, po około tygodniu/ dwóch tygodniach od zabiegu, włosy zaczynają wypadać. Po pierwszym zabiegu można zredukować nawet około 20% owłosienia! 
 
2. Brak podrażnień
Jeżeli zacinasz się podczas golenia włosów, masz problem z podrażnieniami i zaczerwienioną skórą to ten problem, z każdym zabiegiem, będzie mniej zauważalny, a po serii zabiegów zniknie. Twoja skóra będzie wyglądała pięknie.
 
3. Włosy pomiędzy zabiegami depilacji laserowej wolniej rosną 
Już po pierwszym zabiegu będziesz rzadziej sięgał/sięgała po żyletkę. Twoja skóra będzie gładsza na dłużej – odczujesz to już po pierwszym zabiegu!
 
4. Koniec z wrastającymi włosami
Włosy zostają usunięte, a wraz z ich usunięciem pozbywamy się problemu z wrastaniem włosów. Mniej włosów – mniej problemów. 
Dla osób, którym wrastają włosy polecamy pomiędzy zabiegami wykonywać regularnie peelingi.
 
5. Oszczędność czasu
Jeżeli goliłaś/goliłeś się codziennie, co drugi dzień czy raz w tygodniu to odczujesz dużą różnicę. Zaoszczędzisz czas na goleniu i będziesz mógł go przeznaczyć na inne czynności. 
 
6. Komfort i wygoda
„Czy widać włoski?”, „czy już trzeba się ogolić? ” – te pytania pójdą w niepamięć.
Komfort to największa zaleta tego zabiegu. Już nie będziesz musiała sięgać codziennie po żyletkę aby ogolić pachy, czy patrzeć na pachwiny kiedy będziesz chciała iść na basen. A codzienne stanie z pęsetą przy lustrze pójdzie w niepamięć! Panowie nie będziecie przejmowali się włosami na plecach w letnich ubraniach – bo ich nie będzie. 
 
7. Gładka skóra 
Mniej podrażnień i mniej włosów to gładsza skóra. Jeżeli po goleniu w kolejnych dniach odczuwałaś/odczuwałeś efekt „kaktusa” – włoski były bardzo mocno wyczuwalne, kłujące – to po serii depilacji laserowej możesz się z takim efektem pożegnać raz na zawsze. Aksamitna, miękka, gładka – taki opis pasuje do skóry po depilacji laserowej.
8. Długotrwałe efekty depilacji laserowej
Jest to jedyna, tak skuteczna metoda zredukowania, pozbycia się niechcianego owłosienia na zawsze. Każda inna metoda nie przyniesie Tobie takiego efektu.
 
9. Tylko raz na kilka tygodni 
Zabiegi wykonuje się raz na ok. 8 tygodni, w serii ok. 6/8 zabiegów. Jest to jedyna metoda depilacji, którą wykonuje się w tak rzadkich odstępach czasu. 
 
10.  Satysfakcja
Poczujesz satysfakcję i będziesz zadowolony z podjętej decyzji, ponieważ wszystkie Twoje wyżej wymienione problemy pójdą w niepamięć. 
A po kilku zabiegach powiesz: „dlaczego nie zrobiłem/zrobiłam tego wcześniej”, „jestem zadowolona z efektu”,  „chciałbym/chciałabym rozpocząć depilację kolejnej partii ciała”. 
 
 
Przed wykonaniem zabiegów, należy skonsultować się z kosmetologiem w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Przed zabiegami należy także odpowiednio się przygotować. 
 
Depilacja laserowa to najlepsza metoda usuwania owłosienia!