8 pomysłów na prezent na dzień kobiet

Już niedługo Dzień Kobiet! Poszukujesz prezentów i nie masz pomysłu?
Mam dla Ciebie ich kilka:

 

1. Kwiaty – tulipany, goździki, a może róże? 
Prezent tradycyjny i skromny ale myślę, że przede wszystkim liczy się pamięć o bliskich. Dlatego jeżeli chciałbyś sprawić miły gest to ten wybór zobaczysz, że i tak wywoła uśmiech!
2. Czekoladki
Idealnym słodkim dodatkiem do kwiatów będą czekoladki. Troszkę trudniejszą wersją będą własnoręcznie upieczone ciasteczka lub wykonany deser. Myślę, że to będzie bardzo nietuzinkowa niespodzianka! 
3. Wyjście do cukierni/ restauracji
Jeżeli rzadko wychodzicie z domu – to jest to idealna okazja aby wyjść na obiad, deser i tak świętować ten dzień. Samo wyjście może nie jest atrakcyjnym pomysłem, jednak zawsze liczy się pomysł „podania” prezentu.  Jeżeli wejdziesz do domu i powiesz, że gdzieś zabierasz swoją Kobietę ale nie powiesz gdzie to już wywołasz dodatkowe emocje – wzbudzą się ciekawość i ekscytacja. Czasami takiej niespodzianki właśnie potrzebujemy – z zaskoczenia. 
4. Karta podarunkowa na zabiegi
Karta podarunkowa na dowolną kwotę na zabiegi w DermaEffect to idealny prezent. Każda Kobieta lubi o siebie zadbać, a czasami nie ma czasu aby o tym pomyśleć. Jeżeli zostanie obdarowana takim prezentem, to z pewnością będzie Tobie wdzięczna. Chwile dla siebie, zadbanie o swoją skórę to ważne dla każdej Kobiety. Efektywność zabiegów poprawi jej samopoczucie i pewność siebie. 
5. Wyjście do kina, teatru, na stand-up, koncert
Jeżeli się uda to zrób niespodziankę i zabierz ją nie mówiąc gdzie jedziecie. Jeżeli wydarzenie jest w inny dzień to wręcz bilety. Na pewno się ucieszy!
6. Kosmetyki i domowe spa
Kosmetyki do twarzy ciężko kupić, ponieważ są one dopasowane indywidualnie do potrzeb skóry. Skóra twarzy często jest bardziej wymagająca, problematyczna – natomiast skóra ciała już nie tak bardzo. Możesz zakupić peeling i balsam do ciała – zestaw idealny! A jeżeli masz wannę to zaskocz ją. Przygotuj ciepłą kąpiel, wrzuć sól do kąpieli, zapal świeczki, puść nastrojową muzykę i wtedy podaruj jeszcze taki zestaw kosmetyków. Chwila relaksu tylko dla niej. Brzmi świetnie!
7. Biżuteria
Srebrna, a może złota? Kolczyki, a może naszyjnik lub bransoletka? Każda Kobieta lubi biżuterię ale przeważnie rzadko sobie same ją kupujemy. Dlatego jest to okazja idealna aby zakupić właśnie taki prezent.
8. Kobieta praktyczna
Portfel, książka, urządzenie domowe, a może wymarzona torebka? Twoja Kobieta „między wierszami” na pewno wspomniała czego potrzebuje. Jeżeli znasz jej potrzeby i je spełnisz to na pewno będzie to udany prezent.
Pamiętaj, że prezenty warto robić również samej sobie! A tym bardziej jak jest ku temu okazja. Skorzystaj z niej i zrób sobie prezent z okazji Dnia Kobiet! Wszystkiego najlepszego!