Depilacja laserowa okolic intymnych nie musi być krępująca! Jest to jeden z częściej przeprowadzanych zabiegów depilacji w gabinecie.
Doświadczenie, które posiadam, jest odczuwalne przez klienta i wpływa na jego komfort podczas zabiegu. Wykonuję zabiegi sprawnie i skutecznie. Rozumiem przy tym samopoczucie i oczekiwania osób poddających się temu zabiegowi. Staram się stworzyć korzystną, komfortową atmosferę podczas pobytu w gabinecie.

Goląc okolice intymne (bikini), często mamy duży problem z podrażnieniami, z wzrastającymi włoskami, a przede wszystkim z najmocniejszym owłosieniem. Gdy zdecydujemy się na zabiegi depilacji laserowej, to po każdym takim zabiegu włosów będzie nieodwracalnie coraz mniej (przy ciemnym owłosieniu i jasnej skórze depilacja jest najbardziej skuteczna).
Problem znikać zacznie razem z niechcianymi włosami.

Przed zabiegiem (w tym samym dniu lub dzień wcześniej) należy ogolić przewidzianą strefę ciała maszynką. W gabinecie do zabiegu depilacji bikini otrzymasz jednorazowe majtki, aby czuć się jak najbardziej komfortowo.

W DermaEffect możemy wykonać pełne, głębokie bikini, ale to od Ciebie zależy, jaką część owłosienia chcesz usunąć trwale. Jeżeli nie chcesz depilować wszystkiego, wystarczy, że poinformujesz o tym przed zabiegiem lub zostawisz ten fragment nieogolony.

Ilość zabiegów, jak w przypadku każdej partii ciała, jest indywidualna. Zazwyczaj jest ich ok. 7 (co 6-8 tygodni). Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, a po czwartym lub piątym włosy zazwyczaj już są bardzo mocno przerzedzone i komfort jest zdecydowanie odczuwalny!

Jeżeli chcesz trwale pozbyć się owłosienia, wykonując ten zabieg u osoby z doświadczeniem, która pracuje na sprzęcie najwyższej jakości, to zapraszam do DermaEffect!