Większość z nas nie chce mieć owłosienia pod pachami. Codzienne stosowanie maszynki do golenia wprawdzie nie jest czasochłonne, ale wymaga jednak systematyczności, a i tak efekt nie jest w pełni zadowalający.
Skóra bowiem po takim goleniu jest podrażniona i sucha, a „resztki” włosów są nadal widoczne w postaci ciemnych kropek. Co zatem zrobić, by osiągnąć lepszy efekt?

Depilacja laserowa pach

Najskuteczniejszą metodą trwałego pozbycia się owłosienia pod pachami jest depilacja laserowa – wykonana w serii 6-8 zabiegów.

Do takiego zabiegu włosy muszą być przynajmniej miesiąc przed nim golone (nie wyrywane), a w dniu zabiegu lub dzień wcześniej ogolone ponownie.
Po każdym kolejnym zabiegu depilacji laserowej będziemy mieć pod pachami coraz mniej włosów (i częstotliwość sięgania po maszynkę będzie coraz mniejsza), a po zakończeniu całej serii nie ujrzymy już czarnych, nieestetycznych kropek. Skóra osiągnie też lepszą kondycję.

Zabieg depilacji laserowej pach wykonujemy również ze względów higienicznych – pot nie będzie osadzał się na włoskach, przez co przykry zapach nie będzie już tak intensywny. Dzięki temu można bardziej zadbać o higienę tych miejsc (szczególnie w upalne dni) i dlatego coraz częściej także mężczyźni decydują się na ten zabieg.

Zabieg depilacji laserowej pach nie trwa długo – ok. 20 minut. Bezpośrednio po zabiegu nie można stosować na skórę antyperspirantu/ dezodorantu.
Pierwszymi efektami w postaci redukcji owłosienia możemy cieszyć się już po upływie 1-2 tygodni od zabiegu.

Gładkie pachy na zawsze? To możliwe!
Zadbajmy o nasz komfort i higienę.
Zapraszam Panie oraz Panów na zabieg trwałego usuwania owłosienia okolic pach.