Męska depilacja to do niedawna był temat tabu. Jednak coraz częściej  nasz gabinet odwiedzają mężczyźni. Zabieg depilacji laserowej jest popularny również wśród Panów!

Duża ilość włosów często kojarzy nam się z brakiem odpowiedniej higieny, szczególnie w okolicach pach i miejsc intymnych. Gładkie ciało na plecach, klatce piersiowej to marzenie coraz większej ilości Panów. Włosy wyrastające na karku nie są atrakcyjnym widokiem. Mężczyźni sięgają po maszynkę do golenia lub decydują się na depilację woskiem. Nie przynosi to jednak efektów na długo, a wywołuje tylko miejscowe podrażnienia.

Męska depilacja laserowa

Depilacja laserowa skutecznie i trwale usunie niechciane owłosienie. Gładkie ciało, bez włosów mniej się poci, łatwiej zadbać zatem o odpowiednią higienę. Wydepilowane ciało świadczy o zadbanym i estetycznym wyglądzie.

Ciemne włosy i jasna karnacja to idealnie dobrana „para” do depilacji laserowej.

Czas przygotować się do lata! Tak! Warto zacząć już teraz, aby na plaży móc się pokazać z gładkimi plecami i gładką klatką piersiową! „Dywan” – z przodu i „skrzydła” – z tyłu wyszły już dawno z mody! 😉