W jaki sposób polepszyć wygląd skóry okolic oczu?

1. Nieinwazyjny zabieg pielęgnacyjny w gabinecie składa się z trzech kroków:

Peeling nakładamy na skórę wokół oczu. Jest on delikatny, idealny dla skór wrażliwych. Zawiera argininę, która jest aminokwasem pochodzącym z trzciny cukrowej. Posiada dużą cząsteczkę, dlatego penetracja tego składnika jest bardzo wolna, co pozwala uniknąć wszelkich podrażnień. Kwas mlekowy znany jest ze swoich właściwości nawilżających, antyoksydacyjnych. Jest substancją, która w sposób naturalny występuje w skórze. Kwas nakładany jest w formie żelu  – pozwala to na powolne jego przenikanie i zminimalizowanie podrażnień.

  • Maska A Classic.

Maska ta jest przeznaczona specjalnie dla okolic pod oczami – dla skóry dojrzałej. Zawiera witaminę A, E i C oraz masło Shea. Wzbogacona jest kompleksem z kawioru. Redukuje zmarszczki poprzez rozjaśnienie i wygładzenie skóry. Odżywia i regeneruje skórę.

  • Masaż.

Na nałożonej masce wykonujemy masaż okolicy oczu. Masaż to relaks, przyjemność i przede wszystkim poprawa krążenia (odżywia, dotlenia).

Cały proces zabiegowy przyczynia się do polepszenia wyglądu okolic oczu. Skóra staje się wygładzona, jaśniejsza, odżywiona.

2. Pielęgnacja po zabiegu

Ważne jest, aby skóra pod oczami miała zapewniony zarówno odpowiedni demakijaż, jak i pielęgnację w codziennych dniach.

Demakijaż okolicy oczu powinien być delikatny, bez zbędnego pocierania. Zwilżony płatek powinnyśmy przyłożyć do oczu, a następnie po kilku sekundach ściągnąć do dołu. Ruchy w demakijażu oczu powinno się wykonywać od zewnętrznego kącika oka do wewnętrznego.

Po dokładnym oczyszczeniu skóry następnym krokiem będzie nałożenie odpowiedniego kremu. Krem powinien być przystosowany do tej okolicy, gdyż skóra pod oczami jest bardzo cienka i wrażliwa. W zależności od rodzaju skóry dobierzemy dla Ciebie odpowiedni krem pod oczy.

Dodatkowym krokiem, który warto samodzielnie wykonać w domu, jest nałożenie pod oczy maski lub płatków. Zapewni to dodatkowe odżywienie skóry, które możesz wykonywać 1-2 razy w tygodniu.

Postaramy się, aby Twoja skóra wyglądała lepiej. Pomożemy Ci w wybraniu odpowiedniego zabiegu, a także w doborze odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej.