Inwestycja w swój wygląd jest najbardziej opłacalna. W końcu chodzi o Twoje życie, a przede wszystkim atrakcyjność, samopoczucie i pewność siebie. Dlatego coraz popularniejsza staje się karboksyterapia. Czy wiesz, że ten praktycznie bezbolesny i bezpieczny zabieg radzi sobie nie tylko z cellulitem i rozstępami, ale nawet zmarszczkami, trądzikiem oraz drugim podbródkiem? Efekty karboksyterapii nie pozostawiają wątpliwości – możesz się pozbyć swojego problemu raz a porządnie. 

Karboksyterapia w Poznaniu – jak w kilka minut pozbyć się problemów skórnych?

Karboksyterapia w Poznaniu jest coraz popularniejsza. W większych miastach gabinety oferują bardzo korzystne pakiety. Jeśli więc chcesz się pozbyć problemów skórnych, wystarczy kilka minut, by umówić się na wizytę, na której przedstawisz swoje oczekiwania. 

Karboksyterapia to bezpieczny i skuteczny zabieg. Świadczy o tym, chociażby to, że z powodzeniem jest wykorzystywana w medycynie od dziesiątek lat. Jej zbawienne właściwości znano już w latach 30 XX wieku. Zastrzyki gazowe były cennym lekarstwem na choroby serca, stawów, bóle dolnych kończyn, a nawet w przypadku problemów skórnych będących następstwem cukrzycy. Obecnie karboksyterapia wiedzie prym w gabinetach medycyny estetycznej. 

Co istotne, karboksyterapia w Poznaniu przeprowadzona w dobrym ośrodku jest praktycznie bezbolesna. Można ją porównać do dyskomfortu odczuwanego podczas wyrywania włosków. Jest to nieinwazyjny zabieg, który nie powoduje powikłań, a lekkie zaczerwienienie znika maksymalnie po godzinie. 

Efekty karboksyterapii – prosta droga do idealnej skóry 

Efekty karboksyterapii widać już po pierwszym zabiegu. Jednak oczekiwane rezultaty można osiągnąć po kilku wizytach. W przypadku niektórych osób mogą wystarczyć 4, u innych zaś 8. Dwutlenek węgla, który zostaje wpuszczony w tkankę przy użyciu drobnych igiełek, potrafi zdziałać cuda. Poprawia jędrność skóry, uelastycznia ją, a co istotne redukuje tkankę tłuszczową. Inne potwierdzone efekty karboksyterapii to: 

  • redukcja cellulitu nawet o 90%,
  • pobudzenie syntezy kolagenu, 
  • wzmocnienie cebulek włosów, dzięki czemu mniej wypadają,
  • modelowanie konturów twarzy,
  • redukcja chomików i drugiego podbródka,
  • ujędrnienie piersi,
  • eliminacja rozstępów nawet o 97%,
  • zniwelowanie zmarszczek, trądziku, kruchych naczynek i trądziku różowatego,
  • zmniejszenie obrzęków,
  • redukcja cieni pod oczami – w 90%.

Zabieg karboksyterapii to prawdziwe lekarstwo dla skóry – staje się ona rozświetlona, jędrna i zdrowa.

Karboksyterapia Julié – dwa razy efektywniejsze działanie na Twoją skórę

Warto postawić na sprawdzony zabieg karboksyterapii w Poznaniu. Dlatego trzeba wybrać odpowiednią placówkę, taką jak Salon Infinite, który dysponuje specjalnym sprzętem Julié.

Karboksyterapia z Julié przebiega szybciej, jeszcze bezpieczniej i skuteczniej. Urządzenie korzysta z podwójnego podgrzewania gazu, co redukuje uczucie lekkiego kłucia do minimum. Certyfikowany sprzęt zachowuje czystość na poziomie 99,5 % i jest w pełni sterylny. Ponadto jest wyposażony we wzmocnione zabezpieczenia. Karboksterapia Julie to inteligentne urządzenie, które jako pierwsze na rynku samodzielnie dobiera parametry zabiegowe do problemu estetycznego. 

Warto więc postawić raz a porządnie na skuteczne rozwiązania, zamiast wydawać ogromne pieniądze na drogie kremy.