Lifting rzęs – połączony z ich koloryzacją, botoxem i laminacją – to zabieg podkreślający nasze spojrzenie w sposób bardzo naturalny. Nie doczepiamy tu rzęs metodą 1:1, 3:1, a uzyskujemy efekt równie spektakularny!

Na czym ten zabieg polega liftingu rzęs?

Na stosowaniu odpowiednich preparatów powodujących podkręcenie górnych rzęs. Na rzęsy nakładana jest też henna, która je przyciemnia, a zastosowana maska-botox doskonale regeneruje i odżywia. Na zakończenie zabiegu rzęsy zostają zalaminowane – nałożona zostaje keratyna, która ma na celu ich ochronę i nawilżenie.

Zabieg liftingu rzęs jest zabiegiem nie tylko upiększającym, ale także regenerującym i odżywczym. Rzęsy będą w o wiele lepszej kondycji po takim zabiegu, co odróżnia go od metod doczepiania rzęs 1:1, 3:1. Efekt jest tu zauważalny, a jednocześnie bardzo naturalny.

Zabieg trwa około 1 h. Bezpośrednio po nim – przez 24 h – nie możemy moczyć ani przecierać rzęs oraz korzystać z sauny. Po tym czasie możemy robić wszystko – zachowywać się standardowo i… zapomnieć o zabiegu. Efekty liftingu utrzymują się od 4 do nawet 8 tygodni!
Po dowolnym czasie możemy zabieg powtórzyć.

Rzęsy poddane uprzednio zabiegowi liftingu wyglądają zawsze dobrze, nawet kiedy jest ich naturalnie coraz mniej. Doczepiane rzęsy wymagają kolejnego zabiegu wykonanego w odpowiednim odstępnie czasu, aby wyglądały dobrze.
Jeszcze jednym atutem zabiegu liftingu rzęs jest to, że możemy na takie rzęsy dodatkowo zaaplikować tusz. Efekt będzie wtedy jeszcze bardziej spektakularny!

Zabieg liftingu może być także doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ praktycznie nie ma do niego żadnych przeciwwskazań. A jego efekty ucieszą z pewnością każdą kobietę!

Warto zobaczyć efekty liftingu rzęs w zakładce „efekty zabiegów”.